Ambalajlı Nakliye İzmir

Ambalajlı İzmir nakliye, ev, iş yeri, ofis malzemenizin, her birine özel malzeme ile paketleme yapılarak, çarpma, kayma durumlarına karşı özel stop önlemenin alınmasına ambalajlı nakliye hizmeti denir.

Ambalajlı Nakliye İzmir

Özel Kraft kağıt, malzemeye özel oluklu karton kutular, bölümlü sertleştirilmiş plastik kutular gibi özel nakliyat çeşitlerimiz ile evinizin, bardaktan, tekstile, mobilyadan, elektronik eşyalarına kadar tüm malzemelerini biz topluyoruz, paketliyoruz ve yeni evinize, ambalajlı nakliye İzmir hizmetini yapıyoruz.

2002 yılında ilk firmamızın faaliyete başladığı andan bu yana nakliye de en dikkat ettiği huşu ambalaj hususudur.

Profesyonel personel kadar kaliteli ve doğru ekipman kullanmak nakliyat hizmetinin başarılı olmasını sağlar. Ambalajda doğru malzeme seçimi bu nedenle verim için önemlidir.

Şirketimiz ambalaj malzemesini alırken kullanırken asla kaliteden ödün vermez. Bir tık daha pahalı dahi olsa olması gereken ambalaj malzemesini alır ve kullanırız.

İzmir Ambalajlı Nakliyat

İzmir ambalajlı nakliyat, şehir içi ve şehirle arası tüm taşımacılık hizmetinde yapıyoruz. Nakliyenin kısa ya da uzun mesafe olmasından ziyade önlemin alınmasının gereğine dikkat çekiyoruz.

İzmir Ambalajlı Nakliyat

Endüstriyel teknoloji gelişmeden önce tüm malzemeler bir çuvala doldurulur ve çuval bir tür ambalaj işlevi görürdü.

Günümüzde hala bir çok merdiven altı firma ev, iş yeri veya ofis malzemelerini battaniyeye sararak taşımayı ambalajlı nakliye hizmeti olarak görmekte ve yapmaktadır.

"Bu kadar ambalaj masrafına ne gerek var" diyen nakliye firmalarının hala sektörde hizmet verdiğini biliyoruz.

Toplumsal yoksulluğu ve cehaleti kullanan bu firmalar “ucuz nakliye fiyatı” adı altında aslında paketlemeye dahi masraf etmeden, hiçbir önlem almadan taşımacılık yapıyorlar.

Nakliye yapar iken taşınacak olan eşyanın güvenli ve özenli paketlenmesi, ambalaj yapılması, hasar, ziyan oluşmasını önler.

Ambalajlı Nakliyat Fiyatı

Ambalajlı nakliyat fiyatı nedir? Biz şirket olarak ayrıca ambalajlı nakliyat fiyatı diye teklif sunmuyoruz. Çünkü biz ambalaj yapmadan asla taşımacılık hizmeti sunmuyoruz.

Ambalajlı nakliyat fiyatı şudur ambalajsız nakliye fiyatı budur gibi bir uygulamamız yok. Böyle fiyat veren olursa da bilin ki "ben eşyanızı taşırım ama kırılır mı, dökülür mü, zarar görür mü bu beni ilgilendirmez" demek istiyordur.

Böyle firmalardan da nakliyat hizmeti alıp almamak elbette sizin tercihiniz olacaktır. Biz mesleğimize hürmet gereği etik değerlerimizden dolayı iyi ambalaj malzemesi ile paketleyerek ambalajlı nakliyat hizmeti dışında bir hizmeti kabul dahi etmeyiz.

Tüm hizmetlerimiz için İzmir evden eve nakliyat sayfamıza bize ulaşmak için de İzmir nakliyat telefon numaralarımıza bakmanızı tavsiye ederiz.


ambalajlı nakliyat