Askılı Nakliyat İzmir

Askılı Nakliyat İzmir

Askılı nakliyat İzmir, tekstil ürünlerinin taşınması süresinde, kirlenmesini, kırışmasını, buruşmasını, zarar görmesini engellemek için özel yapılan askılı aparata asılara taşınması hizmetine denmektedir.

Askılı nakliyat yapabilmek için nakliye aracının teknik donanımın buna uygun olması gerekmektedir ki bu ancak özel donanım yaptırmak ile mümkündür.

Yine askılı nakliyat için kıyafet için ayrı, perde ve benzeri tekstil ürünleri için özel yaptırılmış askılı aparatların nakliye firmasında olması gerekiyor.

Askılı nakliyat İzmir hizmetini veren çok fazla firma olmadığını bilmenizde fayda var zira nakliye firmaları genel olarak sizin tekstil eşyalarınıza özel önem vermiyor.

İzmir Askılı Nakliyat

İzmir askılı nakliyat hizmetini 2000 senesinden bugüne yapıyoruz ve sonrasında da teknoloji takip ederek daha teknik gelişimi ile de yapmaya devam edeceğiz.

Çünkü biz taşınıyor, "elbise kırışır, perde buruşur, şu da kirlenir ne olacak yıkasın ütülesin" diye düşünmüyoruz.

Tam aksine "taşınmak hem psikolojik hem de manevi olarak zor bir süreçtir bunu mümkün olduğunda kolaylayalım hatta konfora dönüştürelim" diye askılı nakliye hizmetine önem veriyoruz.

İzmir askılı nakliyat hizmeti için özel donanım askı tertibatımız ve özel donanım nakliye araçlarımız çalışmaktadır.

Yine biz, her alanda olduğu gibi nakliye sektöründe de gelişmeleri takip ediyoruz ki yeni teknik gelişmeleri personel, araç ve teknik aparatlarımıza güncelleyerek uyguluyoruz.

Askılı Nakliyat Fiyatı

Askılı Nakliyat Fiyatı

Askılı nakliyat fiyatı diye artı bir ücret talep etmiyoruz. Bir çok şirket size askılı taşımacılık istiyorsanız artı askılı nakliyat fiyatı ücreti çıkarmaktadır.

Bizim hizmetimizin doğal özelliklerinden biri olan askılı nakliyat olduğu için size ayrıca şu kadar da askılı nakliye için artı ücret talep ederiz demiyoruz.

Taşınacak eşyalarınızı incelediğimizde, askı aparatına ihtiyaç olduğunu düşünürsek ya da siz talep ederseniz zaten askılı nakliyat yapıyoruz.

Size tavsiyemiz sizden özellikle ayrıca kim askılı nakliyat ücreti fazladan isterse o firma ile lütfen taşınmayınız, hiç eşyanızı taşıtmayınız.

Şirketimizin tüm hizmetleri için evden eve nakliyat sayfamızı takip edebilir bize, İzmir nakliyat telefon sayfamızda ki bilgilerden 7/24 ulaşabilir, bilgi ve teklif alabilirsiniz.


izmir askılı nakliyat