Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat şirketi olarak yaklaşık beş yüz bine varan insan nüfusuna hizmet verdiğimizi gayet iyi biliyoruz.

Bornova Evden Eve Nakliyat

Her anlamda profesyonel olmayan bir şirketin böylesi büyük nüfusa hizmet verebilmesi mümkün değildir.

Bornova İzmir’in özel bir ilçesidir. Binlerce öğrencinin olduğu Ege Üniversitesi, binlerce askerin olduğu kışlalar, binlere aran sağlık emekçisinin çalıştığı Üniversite hastanesi ilçemizdedir.

Her gün her an ilçemizde bir yerden bir yere taşınan yurttaşımız daima vardır.

Bu hıza ve hizmet kalitesine ulaşmak sürekli güncel ve teknik kapasite ve profesyonellik ile mümkündür.

Profesyonel Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Nakliyat

Sokaklarda dolaştığınızda caddelerde onlarca Bornova nakliyat tabelası çıkacaktır.

Arama motorlarında aradığınızda belki yüz belki yüzlerce Bornova taşıma şirketi bulacaksınız.

Hepsi profesyonel midir? Hepsine güvenle eşyanızı taşıtabilir misiniz?

Profesyonel bir Bornova taşıma işletmesinde olması gereken özellikler nelerdir?

Eşyanızı önemsiyorsanız tüm taşıma işlemlerinizi resmi ve güvenli yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur.

  1. Profesyonel Bornova taşıma şirketleri resmi vergi kaydına sahiptir ve sizin rahatlıkla inceleyebileceğiniz şekilde vergi levhalarını sunarlar.
  2. Uzman nitelikle Bornova nakliyat yapan şirketler, ulaştırma bakanlığından şehir içi ve şehirler arası taşıma belgesi alırlar ve bu yetki belgesi ile çalışırlar. İstediğinizde sizin incelemenize verirler.
  3. Profesyonel Bornova evden eve firmaları kendi nakliyat araçlarına sahiptirler. Firmalarının logo ve iletişim bilgilerini araçlarına yaptıkları giydirme ile sergilerler.
  4. İşinin ehli yasal Bornova taşımacıları eğittikleri, meslekte kadro ile sigortalı çalışırlar. Personellerine firma isimlerinin ve logolarının açık görüldüğü iş kıyafetleri ile üniformaları ile çalıştırırlar.
  5. Sorumluluğunun bilincinde olan Bornova nakliyat firması, hukuki niteliği olan Bornova nakliyat sözleşmesi yaparak yasal sorumluluğunu da üstlenir.
  6. Profesyonel Bornova taşıma şirketi, her an her türlü olasılığın olacağını hesap eder ve eşyalarınız için Bornova taşıma sigortası yaptıktan sonra taşıma işine başlar.

Bornova Evden Eve Ucuz Nakliyat Fiyatı

Bornova nakliyat fiyatı

Öğrencilerin çok yoğun olmasından kaynaklı Bornova evden eve ucuz nakliyat fiyatı adı altında çok fazla reklamı hem internet ortamında hem de caddelerde yoğunca görüyoruz.

Vergi olmadığından vergiden kaçıran, aracı olmadığından araç giderlerinden kaçıran, kendi elemanı olmadığından eleman masrafı olmayan bu komisyoncu korsancılar, öğrenci veya diğer yurttaşları Bornova ucuz nakliyat fiyatı 1000 TL gibi rakamlar ile kandırmakta ve dolandırmaktadırlar.

Kandırdıkları insanların taşıma işini başka firmaya satarak aradan komisyon almaktadırlar.

Sattıkları firmada kapınıza gelip eşyanızı ambalaj yaptıktan sonra ama tam bu aşamada sizden eşyanız çok diye artı ücret talep etmektedirler.

Yol uzun diye artı ücret, asansör ücreti için artı ücret istemektedirler. "Sizin anlaştığınız kişi biz değiliz o bizi bağlamaz" diye de sorumluluk almamaktadırlar.

Bu tür reklamlara bu tür komisyoncu dolandırıcılar karşı lütfen duyarlı ve bilinçli tavır sergilemenizi can ve mal güvenliğiniz açısından öneriyor bu bilgiyi de dikkatinize sunuyoruz.

Sigortalı Bornova Nakliyat

Bornova evden eve taşımacılık için resmi firma ile sözleşmenizi ve Bornova taşıma sigortanızı yaptı iseniz  güvenle taşınabilirsiniz. İş sorumluluğunu ve eşya sorumluluğu resmi olarak izmir evden eve nakliyat firmasının üstlenmesi sizin ve eşyanız için önemli sigorta olacaktır.