Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat firması olarak neredeyse dört yüz, beş yüz bine yakın yurttaşımıza hizmet vermekteyiz.

Bornova Evden Eve Nakliyat

İşinde uzman olmayan firmaların bu kadar çok insana hitap etmesi, hizmetine koşması olanak dâhilinde bile değildir.

İzmir ilçeleri arasında Bornova’nın yeri ayrıdır. Bornova ilçesi, Ege üniversitesiyle öğrencileri, kışlasıyla askerleri, hastanesiyle sağlık çalışanlarını bünyesinde barındırmaktadır.

Haftanın her gününde, günün her anında mutlaka taşınma işiyle uğraşan insanlar vardır.

Bu işin seri biçimde yapılmasının ve iyi bir hizmet sunulmasının arkasında uzman kadroya ve donanımlı yapıya sahip olması vardır.

Profesyonel Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Nakliyat

Caddelerden, sokaklardan geçerken Bornova nakliyat reklamları ile karşılaşmaktayız.

Bornova nakliyatıyla ilgili internette araştırma yaptığınız zaman bu işi yapan pek çok firmaya denk gelmekteyiz.

Pekâlâ, bu firmaların işinde uzman olduğuna ne kadar güvenebiliriz?

Ya da Bornova nakliyatın profesyonel olmasını sağlayan nitelikler nelerdir?

Nakliyat hizmeti alırken eşyalarınızı güvende tutmak istiyorsanız firmaların yasal olup olmadığıyla ilgilenmeniz gereklidir.

  1. Bornova nakliyat firmalarının vergi kayıtlarının ve vergi levhalarının bulunması profesyonel ve resmi olduklarını gösterir.
  2. Bornova taşıma işini uzman bir biçimde yapan firmaların şehir içi ile şehirlerarası nakliyat izin belgesi bulunur.
  3. Yasal olan Bornova evden eve nakliyat şirketlerinin kendilerine ait taşıtları bulunmaktadır. Şirketin logosu ve iletişim araçları taşıtlarına yazılı olarak basılmaktadır.
  4. Bu işte usta olan resmi Bornova taşımacıları mesleki eğitimini almış kadroya girmiş ve sigortalı çalışanlardır. Firma çalışanlarının üstlerinde firmaya ait logo ve isim bulunan iş kıyafeti vardır.
  5. Bornova taşımacılık şirketi yasal olarak imzalaması gereken nakliyat sözleşmesini sorumluluğunun farkında olarak bu durumu es geçmemektedir.
  6. Yaptığı işin bilincinde olan Bornova nakliyat firması, eşya taşıma işlemine başlamadan önce sorumluluğunda olan eşyaların nakliyat sigortasını yapar

Bornova Evden Eve Ucuz Nakliyat Fiyatı

Bornova nakliyat fiyatı

Daha çok öğrencilerin yaşadığı bu ilçede Bornova evden eve en uygun nakliyat fiyatıyla ilgili birçok reklama, tanıtıma, broşüre denk gelmekteyiz.

Günübirlik eleman çalıştıran, vergiden kaçınan, firmaya ait taşıt bulundurmadan iş yapan korsan firmaların amacı Bornova en ucuz fiyatlı nakliyat adı altında öğrencileri ya da diğer inanları kandırmaktır.

Dolandırdıkları kişilerin nakliyat hizmetini farklı bir şirketle aracılık yaparak satmaktadırlar.

Satış yapılan şirket ise nakliyat için adresinize gelerek eşyalarınızı paketler sonrasında ise fazla eşya bahanesiyle extra ücret istemektedirler.

Bununla kalmazlar yol uzaklığı, asansör gerekliliği diyerek ücret istemeye devam ederler. Sorumluluktan kaçmak adına “anlaşma yaptığınız firma biz değiliz, bu durum bizi ilgilendirmez” demektedirler.

Böyle korsan firmalara, yalancı reklamlara inanmayınız. Firma hakkında bilinçli bir araştırma ve incelemede bulunmanızı öneririz.

Sigortalı Bornova Nakliyat

Bornova evden eve taşımacılık hizmetine başlanmadan önce resmi Bornova firmasıyla nakliyat sigortasını ve sözleşmesini yaptıysanız rahatlıkla taşınmaya başlayabilirsiniz.

Yasal olarak çalışan izmir evden eve nakliyat şirketinin taşınırken eşya sorumluluğunu üstlenmesi sizin için iyi bir güvence olacaktır.