İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyatla ilgili işe yaramaz, boş bir meslek ya da işsiz kişilerin uğraşacağı bir iş gibi garip bir algı oluşmuş durumdadır.

İşi gücü olmayan, meydanı boş bulan kişiler İzmir evden eve nakliyat sektörüne dadanmaktadır. Nakliyat işini yaptıracaksınız ama kimlerle dahi çalıştığınızın  farkında değilsiniz. Hâlbuki sizler bu kişilere, firmalara güvenerek evinize girmelerine izin veriyorsunuz bir de eşyalarınızı teslim ediyorsunuz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Sorunları

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyatın en önde gelen sıkıntısı karışıklığı ve güven vermeyen bir tarafı olmasıdır. Tabi ki de iş yaptığımız bu sektör hakkında böyle saptamalarda bulunmak çokta iyi bir durum değildir.

Ne yazık ki kanunsuz biçimde bu işi yürütmek isteyen birçok şirket bulunmaktadır. Bunların başıboştur. İzmir evden eve nakliyat işi yapıyoruz diyerek nakliyat işine ihtiyacı olan insanları sahtekârlıklarıyla kandırıyorlar.

Kazandıkları para üzerinde hiçbir emekleri olmamasının dışında insanların emanet ettikleri her şeyi tehlikeye atmaktadırlar. Bizlerin verdiği uğraş çokta yeterli kalmamaktadır.

Verilen uğraşın dışında diğer önemli nokta ise bu durumu insanlara tam olarak izah edemeyişimiz.

Oluşan bu problem nakliyat işiyle uğraşan meslek sahibi kişiler için de vatandaşlarımız için de en önemli bir noktadır. Bu haksızlığı etrafımızdaki herkese yayarak sorunlara karşı çaba gösterebiliriz.

İzmir evden eve taşımacılık işinde esas sıkıntı dernek, oda gibi sendikalaşmış yapıların tam olarak kurulmamasıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Nakliyat şirketlerinin haklarına sahip çıkacak sendikalaşma gibi yapıları olmadığı için resmi olarak başarı ve getirimleri de olmamaktadır.

Maalesef böyle problemleri müşterilerimize aksettirmek hiç hoş değildir.

Evden eve nakliyat İzmir’in başka bir problemi ise elverişli eğitime sahip çalışanların bulunmamasıdır. Bilimsel bir eğitimden bahsetmiyoruz.

Bilimsel eğitimde zannedilebilir ancak üzerinde durduğumuz nokta bu duruma meslek olarak bakılmamasıdır.

Şirketlerin çoğu da, işlerine geldiği gibi, gündelik personelle iş yapmaktadırlar. Doğal olarak müşterilerde taşıma işini yapan kişi hakkında güvensiz, dikkatsiz, acemi görüşünde bulunurlar.

Böyle durumda soyguncu ruh haline girenler de bulunmaktadır. Bu problem elemanı uzun bir eğitime tabi tutarak çözülebilir.

Uygun mesleki organizasyonlar ile tam olarak verilen eğitimlerle problem zaman içerisinde çözülebilir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Çözümlerimiz

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat şirketi olarak olanaklarımız dâhilinde çözüm yolumuzu oluşturmaktayız. Bizlerin elinden bir şey gelemeyecek problemlere çare bulamasak bile kendi bünyemiz içindekileri halletmek için çaba göstermekteyiz.

Personellerimizi periyodik olarak mesleki eğitim çalışmalarına bağlı tutuyoruz. Ambalaj, paketleme gibi her bölüm için farklı elemanlarla iş yapmaktayız.

Her elemanı kendi alanında uzmanlaştırmayı amaçlıyoruz. İşinde usta mobilya ustası için elemanı ayrı, nakliyat taşıttı elemanı ayrı olmaktadır.

Nakliyat sözleşmesi imzalanmadan kesinlikle ve kesinlikle çalışmamaktayız.

Aynı şekilde nakliyat için sigortada yapmaktayız. Taşıma kanunumuzu hukuki teminatlarımızla oluşturmaktayız.

İzmir evden eve nakliyat için rastgele 1200 TL, 1600 TL gibi fiyatlandırma sunan ciddi alınmayacak rakamları konuşmuyoruz bile.

İzmir nakliyat fiyatı için sözleştiğimiz rakamı sözleşmemizde de belirtiyoruz aynı zamanda faturasını da kesiyoruz.

Yaptığımız işin hukuka uygunluğu, uzman personellerle yapılması İzmir evden eve nakliyat adına iyi bir izlenim ve başarı sunmasına olanak sağlıyor.