İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat bir meslek olarak dahi görülmüyor. Tuhaf bir durum fakat sanki boşta kalan insanların yaptığı iş gibi algılanıyor.

Bütün hırsızlar, dolandırıcılar, korsanlar da nerede ise tamamı İzmir evden eve nakliyat alanın da cirit atıyor. Taşımak için anlaştığınız insanların kimler, firmaların nasıl firmalar olduğunu bilmiyorsunuz. Oysa onlar evinize giriyor, eşyalarınızı topluyor ve siz eşyalarınızı onlara "emanet" ediyorsunuz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Sorunları

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyatın başta gelen sorunu güvensizliği ve keşmekeşliğidir. Kendi çalıştığımız sektör için bu tespiti yapmak hoş değildir.

Kolay değildir. Ortada ne olduğu belli olmayan sayısı yüzleri aşan yasa dışı korsan firma var. Bunlar denetimsiz. Bunlar, İzmir evden eve nakliyat adına bu sektör içinde, taşınmak isteyen yurttaşları dolandırıyor. Soyuyor.

Haksız kazanç elde etmenin ötesinde mal ve can güvenliklerini riske ediyor. Bizler bunlara karşı yeterince mücadele edemiyoruz.

Bunlara karşı mücadelede etkisiz kalmanın ötesinde insanları bunlara karşı doğru bilgilendiremiyoruz.

Bu sektörümüzün yurttaş açısından da bizim gibi yasal ve mesleki çalışanlar açısından da en temel sorunudur. Bu sorunu dillendirip mücadele etmek en temel görevimiz olabilir.

İzmir evden eve taşımacılık sektörünün diğer önemli temel sorunu kendi oda, sendika, dernek örgütlenme sürecini tam anlamı ile gerçekleştirememiş olmasıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmalarımız kendi yasal haklarını koruyacak örgütlenmeleri tam gerçekleştiremediklerinden sektörün verimli ve performansını artıcı kamusal alan oluşturamamaktadırlar.

Bu gibi öncelikli sorunlarımızın yurttaşa yansıması kötü olmaktadır.

Evden eve nakliyat İzmir’in diğer sorunu yeterli eğitimli personel olmamasından kaynaklanmaktadır. Burada kastımız akademik eğitim değil elbette.

Fakat akademik eğitimde düşünülebilir. Burada ifade ettiğimiz mesleki sorunlardır. Bir çok personel bu işi meslek olarak görmemektedir.

Bir çok firma meslekten elemanı değil gündelikçi elemanı çalıştırmaktadır. Hal böyle olunca yurttaş, eşyasını taşımaya gelen insanın, kaba, saba, özensiz ve iş bilmez olarak görmekten güvensizlik ve rahatsızlık duymaktadır.

Bir tür hırsız psikolojisine girenler dahi olmaktadır. Bu uzun soluklu ama personel eğitimi ile aşılabilecek bir sorundur.

Doğru mesleki örgütler bünyesinde doğru mesleki eğitim ile zaman ile aşılabilecek sorunlarımızdan biridir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Çözümlerimiz

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat firması olarak biz, çözümler konusunda kendi imkanlarımızı zorlamaktayız. Bizim dışımızdaki sorunlara çözüm üretemesek dahi kendi bünyemizde personelimiz ile çözümlerimizi hayata geçirmekteyiz.

Biz, tüm personelimizi meslekten tercih ediyoruz. Tüm personelimizin yasal tüm haklarını uyguluyoruz.

Dönemsel mesleki eğitimlerden geçiriyoruz. Ambalaj ve paketleme için ayrı personel çalıştırıyoruz. Asansör kullanımı için ayrı personel çalıştırıyoruz.

Nakliyat aracı için ayrı personel ile çalışıyoruz. Mobilya ustamız ayrıdır. Elektronik ustamız ayrıdır. Bir tür uzmanlaşmayı uyguluyoruz.

Yurttaşın eşya güvenliği için katiyen nakliyat sözleşmesi yapmadan iş almıyoruz.

Nakliyat sigortası yapmadan eşyalara dokunmuyoruz. Yasal güvenceler ile taşıma hukuku oluşturuyoruz. Kimsenin harala gürele çalışmasına müsaade etmiyoruz.

İzmir evden eve nakliyat fiyatını da ekspertiz sonrası gidere, hizmet yoğunluğuna göre oluşturuyoruz.

Rastgele İzmir evden eve nakliyat fiyatı 1000 TL, İzmir evden eve nakliyat 1500 TL gibi afaki rakamlar telaffuz etmiyoruz.

Anlaştığımız İzmir nakliyat fiyatı rakamı, İzmir nakliyat sözleşmemizde ifade ediyor ve mutlaka faturalandırıyoruz.

Tüm çalışma yasal belgeler ile profesyonel ekip ile yapıldığında oluşan intiba ve performans başarılı İzmir evden eve nakliyat gerçekleşmesini sağlıyor.