İzmir İş Yeri Nakliye

İzmir İş Yeri Nakliye

Şehir içi ve şehirler arası, İzmir iş yeri nakliye hizmetini firmamız tamamen müşteri odaklı ve kurumsal yöntemlerle profesyonel olarak yapıyor.

Eğer, İzmir iş yeri nakliye hizmeti alacaksanız bizim size önerimiz resmi vergi kaydı olan, kendi araç ve personeli ile hizmet sunan nakliye firmalarını araştırmanız en azından birkaç firmadan bilgi ve teklif almanız olacaktır.

Siz, taşıtacağınız iş yerinizi, iş yerinizdeki eşya, araç ve malzemeleri önemsiyorsanız bu araştırmayı yaparak doğru nakliye hizmetini verecek firmayı bulmanız gerekir.

Ülkemizde ve şehrimizde özellikle iş yeri nakliye sektöründe kurumsal hizmet sunan nakliye firmasına ulaşmak oldukça zordur. Bunu da bilmenizi isteriz.

İş Yeri Taşıma İzmir

İş Yeri Taşıma İzmir

İş yeri taşıma İzmir firmalarına ulaşmak neden zordur? Haksız rekabetin hakim olduğu sektörde özellikle internet reklamcılığını yoğun kullanan bir çok nakliye firması maalesef merdiven altı taşımacılık firmalarıdır.

Eleman, ofis, vergi, araç gideri olmayan, yani ofisi, elemanı, vergi kaydı dahi olmadan internet reklamlarında kendini büyük kurumsal firma gibi tanıtan onlarca hatta yüzlerce, İş yeri taşıma İzmir firması mevcuttur.

Düşünün ki gerçekte olmayan bir firma, hayali İş yeri taşıma İzmir hizmetini siz veriyorsunuz. İş yerinizi ona emanet ediyorsunuz. Durum bu kadar vahimdir.

İzmir İş Yeri Nakliyat Fiyatı

İzmir iş yeri nakliyat fiyatı teklifi alır iken gerçek bir firmadan hizmet alıp almanızı öğrenebileceğiniz basit püf noktalarının dikkatinizde olmasını isteriz.

İzmir İş Yeri Nakliyat Fiyatı

Kurumsal iş yeri taşımacılığı yapan firmalar size, iş yeri nakliyat fiyatı vermeden önce, "ücretsiz ekspertiz gönderelim, iş yerinizi görsün, incelesin, değerlendirsin, sonra fiyatı konuşuruz" derler.

Hayali iş yeri taşıma firmaları ise size, doğrudan, iş yerinizi bile görmeden, iş yeri nakliyat fiyatı teklifi sunarlar. Bir an önce sizden işi almak isterler.

Kim hangi sektörde iş yapıyor olursa olsun, fiyat oluşturur iken yapılacak hizmete verilecek emek, zaman ve bu hizmette kullanılacak araç, malzeme giderlerine göre fiyat oluşturur.

Bu basit fiyat kuralına dahi uymadan, size, "iş yeri nakliyat fiyatı 1750, iş yeri nakliyat fiyatı 1900 TL" gibi teklif verenlere, "hangi iş yerini, hangi malzemeleri nereden, nereye nasıl taşıyacağını bilmeden nasıl fiyat veriyorsun arkadaşım" diye siz sorabilirsiniz. Bu mantıklı soru sizi doğru cevaba götürebilir.

Firmamızın İş Yeri Nakliye Avantajları

Firmamızın size sunacağı iş yeri taşıma avantajları sıralayacağız. En azından aklınızda, dikkatinizde olmasını gerektiğini düşündüğümüz avantajları bilginize sunacağız.

  1. İş yeri nakliyat hizmetini vergi kaydı olan resmi firmadan alacaksınız.
  2. İş yerinize önce ücretsiz ekspertizimiz bakacak, taşınma planımızı bilginize sunacak.
  3. Hizmetin nasıl yapılacağından anlaştıktan sonra iş yeri taşıma fiyatı üzerinde fikir alış verişi yapacağız.
  4. İş yeri taşıma fiyatında anlaştıysak, kurumsal iş yeri taşıma sözleşmesi yaparak, sorumluluğumuzu resmi olarak da üstleneceğiz.
  5. İş yerindeki malzemeleriniz, nakliye sigortası ile sigortalanacak.
  6. Her iş yeri malzemeniz, onu koruyacak, özel ambalaj malzemesi ile paketlenecek.
  7. İhtiyaç olduğunda bu işe özel yük asansörlerimiz iş yeri malzemelerini taşıma hizmeti üstlenecek.
  8. Nakliye araçlarımızda, paketlenen malzemenin kaymasını, çarpmasını önleyecek stop önlemi uygulanacak.
  9. Yeni iş yerinize taşındıktan sonra, sizin malzemelerinizi kontrol ve onayınız ile hizmet tamamlanacak.
  10. İş yeri nakliyat fiyatı ödemeniz karşılığında mutlaka fatura kesilecektir.

Bu iş yeri nakliyat metodunu görüştüğünüz her firmaya sormalı en azından yöntemden emin olduğunuzda anlaşma yoluna gitmelisiniz.

Zamanla tek tek, otel, ofis, fabrika ve benzeri iş yeri nakliyat hizmeti konusunda ayrıca detaylı bilgilendirmeler yapacağız.

Tüm hizmetlerimize dair bilgiler için, İzmir evden eve nakliyat sayfamıza, şehir içi taşımacılık için İzmir nakliyat sayfamıza, bize her daim ulaşacağınız bilgilerimiz için de İzmir nakliyat telefon sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.