İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat hizmetini ihtiyacınıza göre her iki yöne de parça eşya veya sizin eşyanıza özel nakliye aracımız ile profesyonel yapıyoruz.

İzmir İstanbul Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık sektöründe 2002 senesinden bu yana kesintisiz hizmet verdiğimiz için binleri aşan referansımız oluştu.

Sadece referans değil bu aynı zamanda nitelikli deneyim ve tecrübe birikimi sağladı. Tecrübemizi güncel teknoloji ile harmanladığımızdan İzmir İstanbul nakliyat hizmetinde profesyonel düzeyi yakaladık.

Sözde ya da reklam olsun diye anlatılan referans isimleri değil gerçekten taşıdığımız bire bir hizmet deneyimi yaşadığımız taşıma işlerimiz size sunduğumuz.

Şehirler arası nakliye hizmeti eşya paketlemeden taşımacılık sigortasına, sözleşmeden, eşya yerleştirilmesine kadar yasal, fiili her güvenliğin alınarak yapılmasını özenle bilginize sunuyoruz.

Nakliye sigortası yapmayan sizinle resmi taşımacılık sözleşmesi imzalamayan, paketlemeyi, araca yerleştirmeyi güvenli yapmayan hiçbir firmadan bu hizmeti almamayı dikkatinizde tutmalısınız.

İstanbul İzmir Nakliye

İstanbul İzmir nakliye hizmetini şöyle yapıyoruz. Biz İzmir firmasıyız. İzmir İstanbul taşımacılık işi çok yoğun olmaktadır.

İzmir den İstanbul’a eşya taşıyan araçlarımız dönüşte bu güzergahta olan nakliye edilecek eşyaları özel bölmeli araca yükleyerek taşımaktadır.

İndirme sırasına göre nakliye aracının özel bölümlerine yüklendiğinden indirme süreci hem hızlı hem de her hangi bir karışıklık olmadan yapılmaktadır.

Bu tarzda bir hizmetten faydalandığınızda elbette sizin açınızdan hem ekonomik olmakta hem de hızlı, zamanında taşıma avantajı sağlanmaktadır.

İzmir İstanbul Nakliyat Yöntemi

İstanbul İzmir Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat yöntemi iki şekilde yapılmaktadır. Parsiyel de denen parça eşya taşıma ve sadece sizin eşyalarınızı taşıyan özel araçla yapılan nakliye yöntemidir.

Eğer çok fazla eşyanız yok ise taşıma maliyetinin ekonomik olmasını istiyorsanız yine acil değilse parça eşya taşıma yöntemini tavsiye ederiz.

Parça eşya taşıma yöntemi şudur. Özel bölmeli nakliye araçlarımızda bölümlere indirme sırasına göre eşyalar yüklenir güzergahta sıralamaya göre eşyanız teslim edilir.

Burada eşya kaybolma veya her hangi güvenlik zafiyeti söz konusu dahi değildir. Sadece daha uzun süreli zaman diliminde bu taşıma işlemi gerçekleşmektedir.

İzmir İstanbul Nakliyat Fiyatı

İzmir İstanbul nakliyat fiyatı, evinizin bulunduğu kata, eşya yoğunluğunuza ve elbette hangi yöntem ile taşındığınıza göre değişmektedir.

Ekonomik olan parça eşya taşımasıdır. Bir araçta birden fazla kişinin eşyası taşındığından maliyet oldukça ekonomik olmaktadır.

Sadece sizin eşyanızı taşıyacak araç için İzmir İstanbul nakliyat fiyatı almak için lütfen detay bilgi vererek firmamızdan fiyat bilgisi ve teklifi almayı deneyin. Bu sizin faydanıza olacaktır.

Tüm hizmetlerimiz için İzmir evden eve nakliyat sayfamızı incelmenizi iletişim bilgilerimiz için de İzmir nakliyat telefon bilgilerimize bakmanızı öneriyoruz.