İzmir Sigortalı Nakliyat

İzmir sigortalı nakliyat şudur, taşınacak iş yeri, ofis, ev malzemelerinin ya da eşyalarının nakliye sigortası ile sigortalanması işlemidir.

İzmir Sigortalı Nakliyat

Taşınacak ofis, iş yeri veya ev olabilir. Hiç fark etmez. Önemli olan taşınacak eşyanın özel nakliye sigortası ile sigorta işleminin yapılmasıdır.

Biz 2002 den beri hizmet verdiğimiz şehir içi veya şehirler arası tüm taşıma işlemlerinde İzmir sigortalı nakliyat ile hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Hizmeti alan kişi veya kuruma “nakliye sigortası ister misiniz?” diye sorma gereği dahi duymuyoruz. Biz sözleşme yaptığımızda nakliye sigortasını da yapıyoruz.

Çünkü nakliye sigortası sizin eşyalarınız için önemli olduğu kadar firmamızın sorumlulu için de önemli, hangi eşyanın sprumluluğunu aldığımızı resmi olarak biliyoruz. Bundan emin oluyoruz.

Sigortalı Nakliyat İzmir

Sigortalı nakliyat İzmir hizmetinde nakliye sigortasının hem hizmeti alan için hem de hizmeti veren bizler için çok iyi avantajları var. Bu avantajları aşağı da sıralayacağız.

Sigortalı Nakliyat İzmir

İzmir de yaşayan ve eşya taşıtma hizmeti alan bir çok insan nakliye sigortası hizmetinden haberdar ve bu hizmeti zaten talep ediyor.

Sigortalı nakliyat İzmir işleminde amaç, malzeme veya eşya güvenliğini yasal olarak da sağlamak olası hasar durumunda sigortadan karşılamaktır.

“Biz profesyonel nakliyat yapıyoruz, biz eşya güvenliğini zaten sağlarız” diyen nakliyat firmalarının abartılı reklam söylemlerine sakın inanmayın.

Nakliye esnasında nakliye sigortasını yaptırın. Yaptırmazsanız ön görülemeyen kaza hasar durumunda eşyanızın bedelini siz ödersiniz.

Hem eşyanızdan olursunuz. Eşyanız çöp olur. Hem de çok büyük ama gereksiz ekonomik maliyet ile karşılaşırsınız. Yaşayacağınız psikolojiyi belirtmeye daha gerek yok.

İzmir Sigortalı Nakliyat Fiyatı

İzmir Sigortalı Nakliyat Fiyatı

İzmir sigortalı nakliyat fiyatı nedir sorusunun cevabı ne kadar eşyanın sigortalanacağı ile ilgilidir. Beyaz eşya, mobilya ya da iş yeri malzemeleri nakliye sigortası elbette farklıdır.

Nakliye sigortası işlemini anlaştığımız sigorta firmaları üzerinden biz yapıyoruz. Büyük rakamlar değil bu rakamlar.

Fakat bir buz dolabı hasarı, televizyon hasarı, mobilya hasarı oluştuğunda nakliye sigortasına ödenen rakam bu eşyaların fiyatı yanında söz dahi edilemeyecek kadar küçük bir rakamdır.

Bu nedenle, “ne gerek var nakliyat sigortasına?” diyen taşımacılık firmalarına itibar etmek yerine, “görünmez kaza olabilir, olmadık olmaz önlem alalım nakliye sigortası yaptırsın firma” diye düşünerek lütfen önleminizi alınız.

Sigortalı Nakliyat Avantajları

Sigortalı nakliyat avantajları nedir dendiğinde aslında umulmayan beklenilmeyen durum ortaya çıktığında oluşacak avantajlardır.

Örneğin araç sigortası yaptırışınız kaza olmazsa hiçbir avantajı olmaz. Olduğunda ise çok büyük ekonomik katkı sağlar aracınızı yeniler.

Hakeza deprem sigortasının deprem olmadığı sürece hiçbir avantajı yoktur. Deprem olduğunda evinizin sigorta bedelini karşılar.

Sigortalı nakliyat avantajları da tam olarak böyledir. İzmir evden eve nakliyat yapılır iken tüm önlemlere rağmen olası kaza, hasar ve eşya zarar görme durumunda nakliye sigorta firması eşyanın sigorta bedelini karşılar. Avantajınız tam olarak budur. Lütfen bu avantajınızı değerlendiriniz.

Firmamızın tüm hizmetleri için İzmir nakliyat sayfamıza göz gezdirmenizi önerebiliriz.