Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka evden eve nakliyat firması olarak biz size önce doğru bilgi vermek ile yükümlüyüz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Doğru bilgi sizin doğru hizmet alabileceğiniz firmayı seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacaktır.

Artık toplum arasında Karşıyaka taşımacıları ile hırsız ve dolandırıcılar nerede ise aynı anılmaktadır.

Karşıyaka Taşımacı denildiğinde acaba dolandırıcı olmasın acaba korsan olmasın kaygısı oluşmaktadır. Maalesef bu imaj oluştu.

Güveni Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Hangi Karşıyaka evden eve nakliyat firması güvenlidir? “Kimse benim ayranım ekşi demez” diye bir söz vardır.

Hiçbir Karşıyaka nakliyatçısı ben güvenli değilim demez, diyemez. Fakat güvenli şirkette olması gereken özellikler vardır ve bunlar şirketlerde var mı yok mu araştırılabilir, sorulabilir, öğrenilebilir.

Güvenli Karşıyaka evden eve nakliyat firmasında olması gereken özellikleri sıralayabiliriz.

  • Karşıyaka nakliyat firmasının resmi kurumsal kimliği olur. Nedir resmi kurumsal kimlik? Vergi kaydıdır.
  • Taşıma yapabilmesi için gerekli olan şehir içi ve şehirler arası nakliyat yetki belgesi olur resmi taşıma şirketinin.
  • Doğru çalışan firma kendi araçlarına sahip olur ve araçlarına logosunu, açık iletişim adreslerini giydirme yaptırmış olur.
  • Güvenli Karşıyaka taşıma şirketi kendi personeli ile çalışır. Personelinin sigortasını yapar ve profesyonel eğitir. Personeli firmanın logolu kıyafeti ile çalışır.
  • Resmi firma resmi Karşıyaka taşıma işini resmi nakliyat sözleşmesi ile yapar.
  • Hizmetinin güvenceli ve güvenlikli yapan Karşıyaka taşıma işletmesi nakliyat sigortası yaparak olağan dışı durumlarda oluşabilecek hasara karşı eşyalarınızı nakliyat öncesinde sigortalar.

Yukardaki kriterleri firmaya sormak, doğru bilgi aldığımızdan emin olmak da yurttaş olarak bizim görevimiz. Karşıyaka taşınma işimizi doğru firmaya yaptırdığımızdan emin olmamızı sağlar.

Karşıyaka Taşımacılık Bilgilendirme

Karşıyaka Taşımacılık

Karşıyaka taşıma için görüştüğünüz firma size, vergi levhasını sunamıyorsa, taşımacılık yetki belgesini gösteremiyorsa, üzeri logolu nakliyat araçlarını, firmanın logolu kıyafetini giymiş personelini gösteremiyorsa, sizinle sözleşme imzalamıyorsa, eşyalarınız için nakliyat sigortası yapmıyorsa, kendi firması adına ödemenize fatura kesmiyorsa lütfen o firmanın dolandırıcı ve korsan olabileceğini biliniz.

Dikkatli olunuz. Bilinçli olunuz. Karşıyaka nakliyat adına sizi dolandırmasına izin vermeyiniz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Nerede?

Biz resmi tüm belgelere sahip, kendi araçlarımız ile ve kendi personelimiz ile çalışan söz ile anlaşmamızı yazılı hukuk metni ile imzalı taşıma sözleşmesi yapan taşıma öncesi mutlaka eşya sigortası yaparak Karşıyaka taşımacılık yapan firmayız.

Karşıyaka Nakliyat Fiyatı

Bize iletişim sayfamızdaki adresten isterseniz ofisimize gelebilirsiniz, çay kahve eşliğinde bizzat görerek, inceleyerek detay bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz saatte yedi yirmi dört açık olan telefonlarımızdan da bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Maillerimiz yolu ile de isterseniz daha detay bilgi öğrenebilirsiniz.

Elbette Karşıyaka taşıma işinizi biz yapmak isteriz fakat bundan daha fazla önemsediğimiz, sizin mağdur olmadan, eşyanız zarar görmeden güvenli taşınmanıza yardımcı olmak ve doğru Karşıyaka evden eve nakliyat firmasını tercih etmenize yardımcı olmaktır.

Yine diğer hizmetlerimiz için de izmir evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.