Marangozlu Taşımacılık İzmir

Ev, iş yeri, ofis malzemeleri, otel, fabrika da taşınılması istenen mobilya varsa, marangoz tarafından, mobilyaların de-monte edilerek, doğru ambalaj ile paketlenip, taşınılan yerde, mobilyaların montajının yine marangoz tarafından yapılarak verilen nakliye hizmetine marangozlu taşımacılık İzmir hizmeti denir.

Marangozlu Taşımacılık İzmir

Bir nakliye firmasının profesyonel niteliğini belirleyen işinin uzmanı personel ile profesyonel hizmet vermesidir.

Nerede ise her evde mobilya olduğuna göre her taşımacılık hizmetinde mobilya taşındığına göre, mobilya sökümü ve montajını hizmetini mobilya ustası ile yapmak elzemdir.

Nakliye sırasında, "mobilyalarınızın de-montajı ve montesi için dışarıdan usta çağrılacak bu ustanın yevmiyesi size ait ek ücret ödemeniz gerekir" şeklinde asla söylemiyoruz.

"Nakliye firması bünyesinde marangoz ne iş yapar, ne gerek var" diyen kimi amatör nakliye şirketlerinin aksine marangoz ustası ile taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

İzmir Marangozlu Nakliyat

İş yeri ve evinizde ki mobilyalarınızı yeni evinize taşıyacak kadar önemsiyorsanız, İzmir marangozlu nakliyat firmasından nakliye hizmeti almanızı özenle tavsiye ederiz.

İzmir Marangozlu Nakliyat

Şehirler arası elbette nakliyat çok pahalı fakat şehir içinde dahi nakliyat fiyatı hala bir mobilya fiyatından çok daha azdır.

Nakliyat yapan firma bir mobilyanıza hasar verdiğinizde hem mobilyanızı çöpe atacaksınız, hem boşuna nakliye ücreti ödemiş olacaksınız hem de yeni mobilya masrafına gireceksiniz.

Neden İzmir marangozlu nakliyat hizmetinin cevabı işte budur. Marangoz ustamız tarafından özenle de-monte edilir, özel ambalajla paketlenir, nakliye aracında sabitlenir, yeni evinizde yine marangoz ustamız tarafından montajı yapılır.

İzmir marangozlu nakliyat hizmeti aldığınızda asla mobilyalarınız hasar görmeyeceği gibi yeni evinizde de montajı yapıldığından sizi bir de montaj sorunundan kurtarır.

Marangozlu Nakliyat Fiyatı

Bünyesinde marangoz çalıştırmayan firmalar mobilyalarınızın de-montesi ve montajı için sizden ayrıca marangozlu nakliyat fiyatı ücreti alırlar.

Çünkü bünyelerinde marangoz yoktur. Bu işi yapacak ustaya verecekleri verilecek ücreti sizden marangozlu nakliyat ücreti diye artı isterler.

Sizden ek, artı marangozlu nakliyat fiyatı, ücreti isteyen firma olursa, en iyi niyetle bu firma amatördür. İyi niyet ötesinde sizden artı ücret alarak sizi zarara uğratıyordur.

Firmamız İzmir nakliyat fiyatı verir iken ayrıca marangoz nakliyat fiyatı istemez. Biz tek bir nakliyat fiyatı ile en baştan sonuna kadar marangozlu nakliyat hizmetini yapıyoruz.

Firmamızın hizmetlerinin bütününe İzmir evden eve sayfamızdan kadromuza dair bilgilere de İzmir nakliyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


marangozlü nakliyat